Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës

Nderim te varri i Presidentit historik, Ibrahim Rugova, ne Kompleksin memorial të Heroit legjendar, Adem Jashari, te lapidari i Heroit Zahir Pajaziti, në Mejen e dhimbjes dhe të krenarisë dhe së fundi në kompleksin e bashkëluftetarëve të mi, në

Publikuar: 2017-05-03 11:39:29

Prano njoftimet

Na ndiqni në: