Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës

Haradinaj takim me struktura dhe aktivistë në Obiliq dhe Ferizaj

Publikuar: 2017-05-05 15:26:47

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, sot ka marrë pjesë në dy tubime me struktura dhe aktivistë në Ferizaj dhe në Obiliq. Mobilizim i jashtëzkaonshëm i qytetarëve në përkrahje të Aleancës dhe liderit Haradinaj

Prano njoftimet

Na ndiqni në: